Masz pytanie?
Numer telefonu do seriwsu instalacji LPG

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje serwis oraz montaż samochodowych systemów LPG do wszystkich typów samochodów z silnikami benzynowymi renomowanych firma takich jak m.in. VSI Prins. Poczynając już od już rzadko spotykanych silników gaźnikowych poprzez wtrysk gazu w fazie lotnej do silników z sekwencyjnym wtryskiem benzyny a kończąc na silnikach z bezpośrednim wtrysku benzyny takich jak FSI, GDI.

 • KME Nevo

  KME NEVO

  KME NEVO to nowy polski system sekwencyjnego wtrysku gazu dla silników z pośrednim wtryskiem benzyny. Nowy system sekwencyjnego wtrysku gazu LPG/CNG w fazie lotnej ze sterownikiem NEVO i reduktorami SILVER/GOLD jest zaprojektowanym do zastosowania w samochodach posiadających zaawansowane systemy diagnozy układu zasilania benzyną (OBD2, EOBD) z katalizatorem i sondami lambda zachowując normy emisji spalin (również EURO5).

  Czytaj więcej

 • Zenit PRO

  ZENIT PRO

  Nowy doskonały sterownik z kategorii PREMIUM. Setrownik ZENIT PRO dostęny jest w dwoch wersjach, standardowej oraz rozszerzonej o moduł OBD. ZENIT PRO wykonany został z najwyższej jakości komponentów, a hermetyczna obudowa spełnia najwyższe normy szczelności. Centrale dedykowane są do samochodów 4, 6 oraz 8 cylindrowych.

  Czytaj więcej

 • Lovato

  LOVATO

  Firma Lovato Autogas jest jedną z najstarszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na świecie w dziedzinie zasilania silników spalinowych paliwami gazowymi. Firma Lovato to dyspozycji oddaje 3 typy instalacji gazowych do zasilania silnika spalinowego: Smart, Easyfast, Direct.

  Czytaj więcej

 • Landi Renzo

  LANDI RENZO

  Landi Renzo oferuje szeroki wybór systemów gazowych, pod konkretny model silnika. Gaz LPG, w stanie ciekłym, wypływa ze zbiornika przez wielozawór (który połączony z wlewem służy także do tankowania LPG) i skierowany zostaje do komory silnika przez przewód, na którym umieszczony jest elektrozawór LPG, umożliwiający przepływ gazu tylko przy pracującym silniku i przełączniku ustawionym w pozycji “GAZ”.

  Czytaj więcej

 • VSI Prins

  VSI PRINS

  Firma Prins cechuje się profesjonalizmem, innowacyjnością i elastycznością.

  System Prins VSI-2.0 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie systemów alternatywnych paliw. Rozwój tego systemu opiera się na doświadczeniach w systemie VSI, który osiągnął bardzo dobre wyniki w ciągu ostatnich 10 lat.

  Czytaj więcej

 • Vialle

  VIALLE

  VIALLE jest prekursorem jeśli chodzi o wtrysk gazu w fazie ciekłej a firma zgłębia ten temat od ponad 14 lat. Po długim okresie prób, testów i szukania perfekcyjnych rozwiązań, VIALLE dziś może pochwalić się dużą ilością różnych typów, najwyższej jakości instalacji gazowych.

  Czytaj więcej

Wyślij do nas zapytanie odnośnie wyceny konkretnego modelu auta.

Marka i model auta

Pojemność silnika (cm3)

Rok produkcji

Imię i nazwisko

Telefon

Email

Dodatkowe informacje

Realizacja: haiNET | CMS by Quick.Cms
AutoGasPlus
ul. Myśliborska 21
66-400 Gorzów Wielkopolski